Внутрішнє оцінювання в територіальному центрі Основ’янського району

Протягом березня в територіальному центрі Основ’янського району проведено внутрішнє оцінювання якості надання соціальних послуг догляд вдома, представництво інтересів, посередництво, соціальна адаптація, консультування.

Оцінювання якості соціальних послуг проводилось методом опитування підопічних за допомогою засобів зв’язку. У бесідах з громадянами обговорені питання дотримання індивідуального плану надання соціальних послуг та своєчасність його перегляду, якість наданих заходів та їх виконання у встановлені строки та зручний час. При розмові порушувались питання задоволення потреб та вирішення проблем отримувачів соціальних послуг, ефективність заходів, направлених на продовження їхньої соціальноі активності.

Під час проведення внутрішнього оцінювання спеціалістами проводились самооцінка та супервізія працівників, які надають соціальні послуги, з метою попередження професійного вигорання, виявлення проблемних питань, що виникають при обслуговуванні підопічних, та визначення шляхів їх вирішення.

За кількісними та якісними показниками якість надання соціальних послуг відповідає оцінці «добре». Підопічні відділень висловили вдячність працівникам терцентру за своєчасну допомогу, психологічну підтримку, доброзичливість  та чуйність.

Like this:

%d bloggers like this: