До уваги роботодавців Холодногірського району м.Харкова

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

Протягом І кварталу 2021  року на  підприємствах Холодногірського району зареєстровано 7  нещасних випадків на виробництві, з яких 2 визнано страховими, 3 випадки знаходяться у стадії розслідування (КП «Харківський метрополітен», Харківська дирекція ПАТ «Укрпошта»).

Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за
І квартал 2021 року охоплено 270 підприємств, організацій та установ. На цих підприємствах протягом звітного періоду чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 161 особа (100 % від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 3308 осіб (100 % від запланованого), медичні огляди пройшли 1671 працівник певних категорій (100 % від заплановоного).

За результатами аналізу інформації щодо виконання  Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 589 заходів з охорони праці підприємствами витрачено 7010,488 тис. грн. Витрати на одного працюючого становили 294,3 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці,  склала  2526 одиниці, а кількість атестованих робочих місць – 2526 одиниці. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить  100 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Like this:

%d bloggers like this: