• Головна
  • Актуально
  • Професійна адаптація учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності-мешканців Київського району

Професійна адаптація учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності-мешканців Київського району

Управління соціального захисту населення адміністрації Київського району Харківської міської ради інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» (зі змінами) проводиться реалізація програми із соціальної та професійної адаптації наступних категорій осіб:

– учасники бойових дій – відповідно до пунктів 19-24 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі-Закон);

 – особи з інвалідністю внаслідок війни – відповідно до пунктів 10-14 частини другої статті 7 Закону;

– учасники війни – відповідно до пункту 13 статті 9 Закону;

– постраждалі учасники Революції Гідності відповідно до статті 161 Закону;

– особи, на яких поширюється чинність Закону, – відповідно до абзаців 4-8 та 14 пункту 1 статті 10 Закону.

         Для отримання послуг з професійної адаптації необхідно письмово звернутися із заявою за встановленою формою.

До заяви додаються:

– копія паспорту;

– копія ідентифікаційного номеру;

– копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);

– копія посвідчення (засвідчена підписом особи), що підтверджує наявність одного із статусів, визначених пунктом 3 Порядку;

– копія документа (засвідчена підписом особи), що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (у разі відсутності у посвідченні ветерана війни посилання на норму Закону, відповідно до якої установлено статус).

Під час подання копій документів вищезазначені особи пред’являють оригінали.

Послуги з професійного навчання надаються одноразово в порядку черговості.

Для отримання вищезазначених послуг звертатись до Центру надання соціальних послуг Київського району «Прозорий офіс» за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 55

понеділок – четвер           з 9.00 до 17.00

п’ятниця                           з 9.00 до 16.00

Телефони для довідок:

(057)-725-03-33,

(099)-725-03-33,

(098)-725-03-33,

(063)-725-03-33.

 

ІНФОРМАЦІЯ

 З МЕТОЮ ОВОЛОДІННЯ ЦИФРОВОЮ ГРАМОТНІСТЮ

КУРСИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗА НАПРЯМОМ:

«ЗАСТОСУВАННЯ ЦИФРОВИХ НАВИЧОК ДЛЯ РОБОТИ З ЕЛЕКТРОННИМИ ІНФОРМАЦІЙНИМИ ОН-ЛАЙН РЕСУРСАМИ ТА ПОСЛУГАМИ

 В ОБСЯЗІ 24 ГОДИНИ

Викладачами Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розроблено навчальну програму підвищення кваліфікації за напрямом: «Робота з інформаційними онлайн ресурсами та послугами».

          Мета програми: підвищення рівня цифрової компетентності, набуття навичок роботи з електронними інформаційними ресурсами, в т.ч. для замовлення онлайн послуг

Обсяг навчальної програми складає 24 години, програма охоплює такі теми:

  1. Безпека роботи в Інтернет (6 год.).
  2. Робота з інформаційними ресурсами на персональному комп’ютері (10 год.).
  3. Робота з інформаційними ресурсами на мобільних пристроях (8 год.).

           Під час вивчення тем навчальної програми слухачі розглянуть теоретичні питання, які стосуються безпечної роботи в Інтернет просторі, як на персональному комп’ютері так і на мобільних пристроях.

           Ознайомляться з поняттями комп’ютерного злочину та комп’ютерної безпеки, інтернет-серфінгу, сайтами державних структур, поняттям електронного підпису та електронної ідентифікації, інформаційним онлайн ресурсами різного призначення.

           Під час практичних занять в слухачів будуть сформовані навички самостійної роботи з електронними інформаційними ресурсами різного призначення, в т.ч. для замовлення онлайн послуг із забезпеченням безпечної роботи в мережі Інтернет.

Цільова аудиторія: учасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалі учасники Революції Гідності, члени сімей загиблих (померлих) таких осіб.

           Освітній процес може бути організований як в онлайн так і в офлайн форматах, а саме в приміщенні Харківського міського центру зайнятості за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137а.

        За більш детальною інформацією звертатися до фахівців Харківського міського центру зайнятості Харіної Лариси Дмитрівни (тел. 728-40-31, 0661284421) та Кашуби Наталії Олегівни (тел. 728-40-41, 0937276357).

        Робоча навчальна програма додається.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: