Підвищення професійної кваліфікації фахівців терцентру Московського району

З метою підвищення професійної кваліфікації фахівців, соціальних працівників та соціальних робітників у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Московського району міста Харкова постійно проводяться навчання з працівниками відділення відповідно до затвердженого плану роботи  відділення на 2021 рік.

Враховуючи ситуацію в країні із захворюваністю на COVID-19 та умови адаптивного карантину заняття проводяться індивідуально. Такі навчання дають змогу детальніше вивчити питання, поспілкуватись та висловити свої думки.

Протягом І кварталу 2021 року були вивчені наступні законодавчі акти: постанова КМУ від 01.06.2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»; наказ Мінсоцполітики України від 16.11.2020 р. № 769 «Про затвердження форм документів, необхідних для надання соціальних послуг. Заява про надання соціальних послуг»; наказ Мінсоцполітики України від 23.12.2020 р. №847 «Про затвердження Типового договору про надання соціальних послуг».

В березні 2021 року на заняттях вивчалися зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд, які затверджені постановою КМУ від 29.07.2020 р. №663. Проведені опитування та надані ґрунтовні роз’яснення підопічним, які виявили бажання отримувати таку допомогу. Спільно з медичними установами району, УСЗН Адміністрації  Московського району та Пенсійним Фондом удосконалюється робота щодо спрощення механізму оформлення документів.

Результатом   таких   навчань  є  ефективність в  діяльності   відділення, надання соціальних послуг із дотриманням під час виконання робіт адресності та індивідуального підходу, своєчасності, результативності та поваги до гідності отримувачів соціальних послуг.

Like this:

%d bloggers like this: