Тренінгове профілактичне заняття для людей з інвалідністю

Тренінгове профілактичне заняття для людей з інвалідністю на тему: «Надання першої долікарняної  допомоги. Профілактика захворювань на COVID-19»

В рамках реалізації проекту ХОМГО «Харківського центру волонтерів»: «Інклюзивна арт-терапія для людей з інвалідністю в умовах пандемії COVID-19» за підтримки управління з соціальних питань, Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, Єдиної соціальної мережі м. Харкова, 16 квітня 2021 року в приміщенні територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району відбулося цікаве тренінгове заняття з надання першої долікарняної допомоги та профілактики COVID-19 для людей з інвалідністю, волонтерів “Харківського центру волонтерів”.

Дане інтерактивне заняття було проведено за активної співпраці з Товариством Червоного Хреста Московського району, керівницею районної організації Бездітко Ларисою Євгенівною, яка професійно надала необхідну інформацію всім присутнім та залучила до активного набуття практичного досвіду надання долікарняної допомоги.

Всі учасники та учасниці отримали корисний досвід, практичні поради, мали змогу попрактикуватися особисто в наданні першої медичної допомоги у різних випадках та ситуаціях.

Щиро дякуємо за підтримку управлінню з соціальних питань, Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, Єдиній соціальній мережі м.Харкова!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: