Фестиваль «Великодній калейдоскоп»

Фестиваль «Великодній калейдоскоп»

 Великдень – одне з найбільших християнських свят у всьому світі. Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли дотримуються традицій і вірять у диво.

Загальні умови фестивалю:

Під час Великодніх свят, з метою підтримки творчих ініціатив членів клубів активного довголіття Територіальних центрів надання соціальних послуг районів міста Харкова, Департамент соціальної політики Харківської міської ради проводить онлайн-фестиваль «Великодній калейдоскоп».

Фестиваль проводиться у період з 19 квітня по 7 травня 2021  у соціальній мережі Facebook на сторінках Терцентрів за такими номінаціями:

№1  «Цікаві Пасхальні традиції »

Завдання: надіслати цікаву розповідь, опис традиції, повір’я про Великдень (текст/ фото/відео).

№2 «Великодні смаколики»

Завдання: надіслати фото/відео власноруч зроблених пасок з описом послідовності виготовлення та поділитись рецептами улюблених Великодніх страв;

№3 «Візерунки Великодня»

Завдання: надіслати фото/відео оригінальної власноруч розписаної писанки, крашанки, крапанки або мальованки, драпанки.

№4 «Краса до свят своїми руками»

Завдання: надіслати фото/відео виготовлених власноруч пасхальних композицій, прикрас та інших handmade-виробів.

№5 «Великодні привітання»

Завдання: надіслати цікаве та оригінальне привітання зі святом (текст/ фото/відео).

Світлини потрібно надіслати на електронні адреси Терцентрів або публікувати у соцмережі Facebook за хештегом #терцентр_великодній_фестиваль.

Підсумки онлайн-фестивалю «Великодній калейдоскоп» будуть розміщені на офіційному сайті Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

Запрошуємо всіх відвідувачів сторінок приєднатися до фестивалю «Великодній калейдоскоп», оцінювати світлини учасників своїми лайками, ділитися враженнями та привітаннями зі святом у коментарях.

Like this:

%d bloggers like this: