Щорічна премія «ПОДОЛАННЯ»

ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ «ПОДОЛАННЯ»

Положення про премію «Подолання»

З 2013 року з метою залучення суспільної уваги до проблем осіб з інвалідністю та стимулювання їх активної участі в соціальному житті, у місті Харкові проходить щорічна премія «Подолання». Премія вручається особам з інвалідністю за досягнення у професійній, творчій, спортивній або громадської діяльності.

У 2021 році конкурс триває з 01 травня по 31 липня. Претенденти на премію висуваються громадськими організаціями, ініціативними групами, органами місцевого самоврядування, культурними, спортивними або загальноосвітніми установами, які повинні подати письмову заяву до оргкомітету на поштову адресу Integration_kh@ukr.net до 31 липня 2021 року. Кількість учасників конкурсу не обмежена.

Конкурс проходить за наступними номінаціями: Наука, Спорт, Творчість, Мистецтво, Талановиті діти, Професіоналізм, Журналістика, Гордість України, Громадська діяльність, Захисник Вітчизни, Волонтерство, Бізнес/соціальне підприємництво.

Вручення премії проходитиме в урочистій обстановці в грудні 2021р. на церемонії, присвяченій Міжнародному дню осіб з інвалідністю.

Конкурс проводиться за підтримки Управління з соціальних питань  Департаменту соціальної політики Харківської міської ради. Організатором є Благодійна організація «Благодійний фонд «Інтеграція» та Громадська організація інвалідів «Креавита».

 Вся інформація про Конкурс розміщується на www.facebook.com/PremiaPreodolenie.  

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: