Моя сім’я – моє багатство

21 травня 2021 року в 15-30 на базі кафе «Вечірні зорі» (вул. Харківських дивізій, 21, 2 поверх) Харківської молодіжною громадською організацією «Харківський центр волонтерів» в рамках реалізації проекту «Інклюзивна арт-терапія для людей з інвалідністю в умовах пандемії Covid-19» за підтримки Управління з соціальних питань, Департаменту соціальної політики, Єдиної соціальної мережі міста Харкова, була успішно проведена загальноміська соціальна акція «Моя сім’я – моє багатство!», присвячена відразу 3-м прекрасним подіям – Міжнародному Дню сім’ї, Дню матері, Дню української вишиванки.

Учасниками акції стали багатодітні, малозабезпечені, прийомні сім’ї, сім’ї, які виховують дітей та молодь з інвалідністю, сім’ї вимушених переселенців із зони АТО, волонтерські сім’ї, з якими протягом 14-ти років активно працює «Харківський центр волонтерів».

За словами заступниці начальника відділу розвитку соціальних послуг Управління з соціальних питань Макарової Ольги Іванівни: «Відділ розвитку соціальних послуг Управління з соціальних питань, Департаменту соціальної політики, завжди підтримує соціальні волонтерські ініціативи, які спрямовані на надання допомоги соціальним категоріям сімей і дітей, і в подальшому буде продовжувати активну співпрацю з «Харківським центром волонтерів», який є частиною команди Єдиної Соціальної Мережі міста Харкова».

В рамках соціальної святкової акції «Моя сім’я – моє багатство!» відбулася концертна програма, привітання зі святами 60-ти сімей пільгових категорій продуктовими наборами від партнерів, волонтерський флешмоб і ігротека, виступ волонтерського інклюзивної театру організації.

За словами президентки ХОМГО «Харківський центр волонтерів» Світлани Сітнік: «За роки роботи «Харківського центру волонтерів» було зроблено багато чудових справ. Протягом тривалого періоду наша організація працює з різними категоріями сімей, продовжуючи популяризувати сімейні цінності і надавати їм волонтерську допомогу. Дуже здорово, коли ми маємо ідейних однодумців, друзів і партнерів.

Від щирого серця хочемо висловити величезну подяку за багаторічну співпрацю і підтримку заступнику міського голови Світлані Олександрівні Горбуновій-Рубан, Директору Департаменту соціальної політики Харківської міської ради Ларисі Віталіївні Болговій, заступнику директора департаменту – начальнику Управління з соціальних питань Ірині Володимирівні Левченко, начальнику відділу розвитку соціальних послуг управління з соціальних питань Олені Іванівні Єршовій і всьому відділу розвитку соціальних послуг, всій нашій великій команді Єдиної соціальної мережі!

Нехай ваш сімейний світ буде самим яскравим, барвистим, теплим і щасливим! Бережіть і примножуйте ту любов, яка панує в сім’ях і яка об’єднує нас! Нехай у ваших родинах завжди живе любов, терпіння і повага!  З повагою, Світлана Сітнік такоманда «Харківського центру волонтерів»

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: