Онлайн курс для батьків «Як зрозуміти та прийняти підлітка»

Сварки, образи, іноді діти навіть втікають з дому. Головне питання для дорослих – як зрозуміти дитину та не втратити зв’язок із нею у цей час?

“Через власну доньку я не хочу повертатися додому з роботи. У неї постійні перепади настрою – то кричить, то у кімнаті закривається. Сказати нічого не можна – ображається. Вже не знаю, як до неї підступитися”, – скаржиться Дмитро, батько 13–річної Каті. І подібних розповідей зустрічається не мало.

Як же зрозуміти свою дитину?
Як тримати емоційний баланс в хвилини нерозуміння ?
Як запобігати конфліктам у стосунках?

Відповіді на ці питання ви знайдете на БЕЗКОШТОВНОМУ двотижневому курсі для батьків: «Як зрозуміти та прийняти підлітка».

Початок: 22 травня.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://forms.gle/m2pKHFWajDphcFKG7

ПИТАННЯ: 096-16-80-606 Король Олена – координатор проекту

ПРОГРАМА КУРСУ ВКЛЮЧАЄ: 7 онлайн занять по 2години. Які проходять кожного вт, чт, сб. Час 19.00. Детальніше: https://drive.google.com/file/d/1A4MezIhr1xKV4TXltKwUd-443iY_SWAC/view?usp=sharing

ФОРМА НАВЧАННЯ ОНЛАЙН (з використанням Телеграм та Google meet, ZOOM)

Навчання проводиться в рамках проекту “Профілактика конфліктів в сім’ї через розвиток емоційного інтелекту та конструктивного мислення». Реалізується громадською організацією «ЦР «Майбутні генії». За сприянням Харківської міської ради та Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: