Онлайн-семінар перекладачів жестової мови «Сервіс УТОГ»

25 травня 2021р. відбувся онлайн-семінар перекладачів жестової мови, присвячений роботі системи «Сервіс УТОГ». Цей семінар відбувся завдяки фінансування соціального проєкту «Супровід людей з інвалідністю з порушеннями слуху з метою забезпечення їх життєдіяльності».

Починаючи з 2004 року Харківська обласна організація УТОГ співпрацює з Департаментом соціальної  політики Харківської міської ради у написанні проєкту під назвою «Супровід осіб з інвалідністю зі слуху».

Чому саме цій системі «Сервіс УТОГ»?  Українському товариству глухих 04 червня 2021 р. виповнюється 88 років і метою всіх організацій УТОГ є :

  • Вирішення щоденних потреб осіб з порушеннями слуху;
  • Забезпечення їх правової і соціальної захищеності;
  • Сприяння особам з інвалідністю зі слуху у їх реабілітації та інтеграції у суспільстві;
  • Сприяння особам з інвалідністю зі слуху в отримання освіти, працевлаштуванні і професійному зростанні.

З метою створення доступного простору для осіб з інвалідністю зі слуху було розроблена система «Сервіс УТОГ», яка забезпечує доступність послуг для людей з інвалідністю зі слуху жестовою мовою.

Надають ці послуги висококваліфіковані, професійні та досвідчені перекладачі жестової мови Українського товариства глухих у режимі відео зв’язку у смартфоні або у планшети через окремий мобільний додаток. Використання в установах, які здійснюють прийом громадян, системи «Сервіс УТОГ». Під час семінару активно обговорювались питання роботи системи «Сервіс УТОГ», перекладачі ділилися досвідом роботи під час вирішення питань осіб з порушеннями слуху через систему «Сервіс УТОГ».

 

На семінарі були присутні :

  • Перший заступник ВГОІ « УТОГ» Кривко Т.О.
  • Перекладачі жестової мови регіональних організації УТОГ
  • Представники Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

Проєкт реалізується в рамках міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: