• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Профілактика онлайн: забезпечення доступу до здоров’я зберігаючих послуг для молоді

Профілактика онлайн: забезпечення доступу до здоров’я зберігаючих послуг для молоді

Проєкт реалізує команда Центру денного перебування «Компас» Харківського благодійного фонду «Благо». До складу команди входять фахівці, які мають відповідну освіту у галузі соціальної роботи, соціальної педагогіки, психології та пройшли додаткове навчання з питань організації роботи з профілактики ризикованої поведінки підлітків та молоді й мають досвід роботи з підлітками – споживачами психоактивних речовин.

Актуальність проєкту зумовлена поширенням серед молоді міста Харкова тенденції до вживання психоактивних речовин та недостатньою кількістю, орієнтованих на молодь, послуг щодо профілактики та зменшення шкоди від вживання наркотиків. Окрім того, робота онлайн не сприятиме розповсюдження коронавірусної інфекції та є цікавою для молоді, оскільки вони багато часу проводять у соціальних мережах.

Проєктом передбачено надання інформації щодо ризиків пов’язаних із вживанням наркотиків молоддю та інформації, що має попередити вживання психоактивних речовин з використанням онлайн інструментів. З цією метою на сторінці в інстаграм ЦДП «Компас» (Kompas_7), яка вже зараз має 771 підписників із числа молодих людей, буде організовано залучення молоді до інформаційно-профілактичних заходів, спрямованих на збереження їх здоров’я, а саме: конкурси, флешмоби, вікторини, опитування.

Планується реалізація проєкту протягом  року. За цей час буде організовано не менше 35 інформаційно-профілактичних онлайн заходів (опитування, акції, флешмоби, онлайн-квести) та надано не менше 100 індивідуальних консультацій. Загалом заходами проєкту буде охоплено не менше 15000 молодих людей у віці від 14 до 21 року.

Like this:

%d bloggers like this: