• Головна
 • Актуально
 • Є можливість – допомагай! Звіт про діяльність Центру «Несподівана радість»

Є можливість – допомагай! Звіт про діяльність Центру «Несподівана радість»

Є можливість – допомагай!

Проєкт  “Центр “Несподівана радість” Благодійної організації “Благодійний фонд “Заради життя” котрий реалізується в рамках міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради надає інформацію про діяльність з 17 по 23 травня 2021 року.

Статистика:
У 1 кварталі 2021 року БО «БФ «Заради життя» надана допомога на суму 86 228 грн 86 коп. 101 нужденній сім’ї з дітьми до 3-х років і одній громадській організації, яка також допомагає дітям до 3-х років.
З 17 червня 2020 року малозабезпечені сім’ї з дітьми до 3-х років заповнили 302 заяви на надання їм благодійної допомоги в Центрі захисту дитячого життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя». На сьогодні 37 малозабезпечених матусь з дітками до 3-х років перебувають на обліку в Центрі «Несподівана радість» і ПОТРЕБУЮТЬ постійної благодійної підтримки, просимо допомогу перераховувати на IBAN БО “БФ” Заради життя”: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПриватБанк», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849 Призначення платежу «Несподівана радість».
1. До Центру «Несподівана радість» потрібні волонтери з автомобілем для допомоги в транспортуванні габаритних вантажів (дитячих візочків, ліжечок і т.д.) і доставляння продуктової допомоги для вагітних і хворих дітей.
2. З 14 по 21 травня 2021 року, за даними сайту https://www.city.kharkov.ua/, в м.Харкові народилася 121 дитина.
3. Центр «Несподівана радість» в суботу та неділю видає індивідуальну допомогу нужденним сім’ям, протягом тижня надає консультації через телефон «Несподівана радість». За звітний період прийнятих дзвінків 14; вихідних 42; повідомлень 17.
У Вайбері ведеться робота групи взаємодопомоги між кризовими сім’ями з дітьми до 3-х років. На офіційному сайті БО «БФ «Заради життя» та на сторінці Фонду в Фейсбуці опубліковано 9 нових постів про проблеми благоотримувачів і про їх щасливе вирішення! Провели бесіду з 5 новими благоотримувачами про порядок отримання в 2021 році благодійної допомоги в БО «БФ «Заради життя». https://www.youtube.com/watch?v=LNkAxaEsrWQ
 • Новини тижня:

Центру «Несподівана радість» за звітний період, за інформаційної підтримки Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, вдалося здійснити наступні заходи:

 • Новини заходи «Крило Янгола»: У Центрі «Несподівана радість» допомогу отримали 16 дітей – гречану, манну, вівсяну крупи, речі, консервацію, іграшки, підгузки, молочну кашу, мобільний телефон, пилосмок, самокат загальною вартістю 1 181,94 грн.
Ми дякуємо 7 благодійникам за подаровані нужденним діткам молочну кашу, підгузки, дитячий одяг і взуття, крупи, цукор. Мелікову Ренату благодійник привіз адресно 12 банок безлактозної суміші Nutrilon.
Кум Артуру передали 5 уп молочної каші, 1 уп підгузків. Шумакова Лілія отримала мобільний телефон, Кадук Алі отримав самокат, а мама Юлія пилосмок.

До Уваги благодійників: Зараз в інтернеті проходить збір коштів на придбання щомісячної продуктової допомоги. Просимо Вашої участі!

 • Новини заходи «Допоможи дитині народитися»:
Дякуємо 3 матусям благоотримувачам БО «БФ «Заради життя» за подаровані печиво і пряники, які вони приготували самі для частування донорів після здачі плазми крові.
 • Новини заходу «Супер мама»:

Кум Артур – знайшли ліки Беродуал, яке призначив пульмонолог.

Єрмак Сергій – допомогли знайти подарунки для лотереї, яка займається збором коштів на потреби дітей з інвалідністю.

Овчієва Айлін – допомогли замовити крем для лікування іхтіозу. Намагалися зв’язатися з лікарем для уточнення інформації за призначенням суміші. Зв’язок не вдався, медичний персонал не дає телефон лікаря для зв’язку.

 • Інші новини роботи Центру «Несподівана радість»:
 1. З дозволу адміністраторів розмістили публікації про потреби благоотримувачів в православних чатах: «Храм», «Допомога ближнім».
 2.  Провели конкурс на кращу фотографію дитини «Діти – квіти життя». Брали участь 9 дітей. Переможцем став Кравченко Тимур. 
 3. Надали інформаційну підтримку 6 сім’ям не благоотримувачам БО «БФ «Заради життя». 
 4. Домовилися з підприємством з продажу дитячого одягу «Габбі» про отримання речей для благоотримувачів БО «БФ «Заради життя» на благодійній основі. 
 5. 23 травня 2021 року провели захід «Запали свічку на захист дитячого життя» на території Преображенського храму. В організації та проведенні заходу взяли участь 12 осіб – засновники, волонтери, бенефіціари БО «БФ «Заради життя» та хлопці з Центру ім. Георгія Побідоносця.

Дякуємо за допомогу!

Like this:

%d bloggers like this: