Допомагай — зло перемагай!

Проєкт  «Центр «Несподівана радість» Благодійної організації «Благодійний фонд «Заради життя» (далі- БО «БФ «Заради життя»), який реалізується в рамках міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» Управлінням з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, надає інформацію про діяльність  з 24 травня по 06 червня 2021 року.

Станом на 06 червня 2021 року БО «БФ «Заради життя» надало допомогу 101 нужденній сім’ї з дітьми до 3-х років і одній громадській організації, яка також допомагає дітям до 3-х років, на суму 86228 грн 86 коп.

З 17 червня 2020 року малозабезпечені сім’ї з дітьми до 3-х років заповнили 309 заяв на надання їм благодійної допомоги в Центрі захисту дитячого життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя».

Сьогодні 38 незаможні матусі з дітьми до 3-х років перебувають на обліку в Центрі «Несподівана радість» і ПОТРЕБУЮТЬ постійної благодійної підтримки.

Центр «Несподівана радість» в суботу та неділю видає індивідуальну допомогу потребуючим сім’ям, протягом тижня надає телефонні консультації. За звітний період прийнятих дзвінків 15; вихідних 46, повідомлень 21. У Viber ведеться робота групи взаємодопомоги між кризовими сім’ями з дітьми до 3-х років. На офіційному сайті БО «БФ «Заради життя» та на сторінці фонду в Facebook опубліковано 12 нових постів про проблеми благоотримувачів і про їх щасливий вирішення! Проведено бесіду із 2 новими благо отримувачами про порядок отримання у 2021 році благодійної допомоги в БО «БФ «Заради життя».

Відео новини: https://www.youtube.com/watch?v=4NtVlarWyJw

  • Новини заходу «Крило Янгола»:

1.У Центрі «Несподівана радість» допомогу отримали 11 дітей — гречану, манну, вівсяну крупи, речі, книги, іграшки, загальною вартістю 1089,45 грн.

  1. Ми дякуємо 2 благодійникам за подарований нужденним діткам дитячий одяг.
  2. Вагітній Процак Ельвірі була відправлена посилка з благодійною допомогою на її адресу проживання, посилка чекає на вагітну.
  3. Овчієва Айлін отримала 2 банки безлактозної суміші Nutrilon, 2 пакунки суміші Hipp combiotic, 1 пакунок Friso.

5.Гуназа Даніела отримала 1 банку безлактозної суміші Nutrilon, 2 пакунки молочної каші, гойдалку.

  1. Єрмак Серьожі передали 3 пакунки молочної каші, 2 пакунки підгузок.

Дякуємо 4 жертводавцям за адресну допомогу продуктовими наборами для 3 сімей — Морозових, Василюк, Спіциних.

  • Новини проєкту «Допоможи дитині народитися»:

Два благодійника стали донорами плазми крові та пожертвували отриману суму на благо нужденних дітей в БО «БФ» Заради життя». Дякуємо за доброту!

37 незаможних матусь з дітьми до 3-х років ПОТРЕБУЮТЬ постійної благодійної підтримки, просимо пожертвування перераховувати IBAN БО “БФ “Заради життя”.UA583515330000026009052234725 в АТ«КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849, Призначення платежу «Несподівана радість».

Увага, благодійники! 

Зараз в інтернеті проходить збір коштів на придбання щомісячної продуктової допомоги. Просимо вашої участі! До Центру «Несподівана радість» потрібні волонтери з автомобілем для допомоги в транспортуванні габаритних вантажів (дитячих візках, ліжечок і т.д.) і доставки продуктової допомоги для вагітних і хворих. З 31 травня по 4 червня 2021 року, за даними сайту https://www.city.kharkov.ua/, в м.Харкові народилося 193 дитини.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: