Екскурсія до музею «Війна в Афганістані. Як це було»

В рамках реалізації проєкту «Воїни-інтернаціоналісти − активна частина громади. Соціалізація та психологічна підтримка ветеранів та інвалідів війни» громадською організацією «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів−інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова»  1 червня 2021 року проведено екскурсію для членів  Харківської обласної організації УТОГ до Харківського музею-діорами «Війна в Афганістані. Як це було».

«Це новий рівень для музею, так як вперше з початку відкриття музею його вперше відвідали люди, які мають порушення слуху. Екскурсія проводилась за допомогою перекладача жестової мови» − зазначив голова організації Михайло Леонідович Биков.

Розпочав екскурсію Голова Громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова» Михайло Биков, яку продовжив засновник музєю учасник бойових дій в Афганістані інвалід війни  ІІ-ї гр. Микола Овчаренко. Він цікаво розповів історію створення діорами та музею в цілому. Показуючи експозиції та експонати розгорнуто розповів про події Афганської війни періоду 1979-1989р.р..

Майже дві години тривала екскурсія. Всі учасники екскурсії були враженими тим що побачили та вперше дізналися подробиці про ті події в, яких брали участь наші земляки Харків’яни. Під час екскурсії було багато запитань на, які усі отримали відповіді.

При проведенні заходу були враховані необхідні заходи карантинних обмежень, які спрямовані на попередження поширення COVID-19.

Проєкт реалізовується в рамках міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

Like this:

%d bloggers like this: