Надання безоплатної юридичної допомоги ветеранам АТО у м.Харкові

Чоловіки, котрі захищають нашу Державу на фронті, найчастіше потребують правової допомоги у мирному житті. Тому фахівці – учасники АТО/ООС надають безоплатну правову допомогу, проводять  правопросвітницьку роботу та консультують наших захисників.

В рамках реалізації проєкту «Надання безоплатної юридичної  допомоги ветеранам АТО у місті Харків» громадська організація «Спілка ветеранів АТО» протягом 5 років надає юридичні консультації та допомагає у вирішенні найскладніших питань сім’ям учасників АТО/ООС. В 2021 році за сприяння Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради проєкт має можливість продовжувати надавати якісну і повноцінну юридичну підтримку, як індивідуальні, так і онлайн консультації.

Послуги, які надаються учасникам АТО/ООС:

  • надання консультацій і пояснень з юридичних питань, усних і письмових довідок щодо чинного законодавства;
  • оформлення позовних заяв, скарг та інших документів правового характеру;
  • захисту інтересів учасників АТО/ООС  за їх дорученням у судах та інших державних органах у карних, цивільних, господарських справах і справах про адміністративні правопорушення;
  • здійснення представництва учасників АТО/ООС і захист їхніх прав і законних інтересів у центральних і місцевих органах виконавчої влади і в органах місцевого самоврядування.

Більше  інформації Ви можете отримати на сайті http://svato.kh.ua/ або https://www.facebook.com/svato.kh.ua

Якщо Вам потрібна консультація або адвокатський супровід, можна звернутися  за адресою: м. Харків, м-н Свободи, 5. Держпром, 6 під., офіс 25 Тел. 066-734-72-07, e-mail: svato@i.ua

Проєкт реалізується в рамках міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

СПРАВКА: міський конкурс соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» (ЄСМ) проводиться в рамках реалізації Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2021-2025 роки (п. 6.1, 6.2 розділу 6 «Розвиток ринку соціальних послуг у ході реалізації міського проєкту «Єдина соціальна мережа»). Метою Конкурсу є підтримка ініціатив громадянського суспільства соціального спрямування, впровадження нових форм співпраці з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та взаємодія всіх надавачів соціальних послуг з метою сприяння підвищенню якості життя соціально незахищених верств населення міста Харків.

Like this:

%d bloggers like this: