• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Онлайн лекція «Батьки проти цифрової залежності дітей. Профілактика залежної поведінки»

Онлайн лекція «Батьки проти цифрової залежності дітей. Профілактика залежної поведінки»

За ініціативою Благодійного фонду «Лада», в рамках діяльності Єдиної соціальної мережі м.Харкова, відбувся черговий захід проєкту «Батьки проти цифрової залежності дітей. Профілактика залежної поведінки» – онлайн лекція для батьків, яку провела тренерка у сфері захисту дітей, співавторка книги «Діти та батьки в інтернеті», що видана у Харкові, практичний дитячий психолог з Івано-Франківська, Alina Kasilova.

Батьки дізнались актуальної інформації про те, який контент є шкідливим і корисним, а також про необхідні зони батьківської уваги щодо дитячої безпеки в інтернеті та засобів запобігання дитячої інтернет-залежності.

Щиро дякуємо всім учасникам, які долучились до заходу, а особлива подяка нашій спікерці за актуальну, корисну інформацію.

Запрошуємо батьків з дітьми брати активну участь у заходах, тренінгах та спільних активностях нашого проєкту! Найактивніших учасників очікує додатковий подарунок – книга «Діти та батьки в інтернеті»! Для участі у заходах реєструйтесь у гугл-формі за посиланням на сторінці групи Благодійного фонду «Лада». Наступна онлайн лекція відбудеться 24 червня о 16 годині на платформі Zoom, за посиланням: https://cutt.ly/AmgG2mB

Завдяки фінансовій підтримці Департаменту соціальної політики Харківської міської ради всі заходи для учасників є абсолютно безкоштовними.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: