• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Тренінг «Захист громадян похилого віку від дискримінації, домашнього насильства та жорстокого ставлення «Стоп насильству!»

Тренінг «Захист громадян похилого віку від дискримінації, домашнього насильства та жорстокого ставлення «Стоп насильству!»

09.06.2021 на базі територіального центру Московського району Громадська організація «Соціальний комунікативний центр» провела тренінг «Захист громадян похилого віку від дискримінації, домашнього насильства та жорстокого ставлення «Стоп насильству!» для співробітників територіального центру. Зазначений тренінг проходив у рамках проекту. У теоретичному блоці тренінгу була запропонована інтерактивна презентація «Ставлення до старості в історичній ретроспективі: чинники жорстокого поводження»; міні-лекція з елементами бесіди «Деменція: прояви та формування адекватної реакції на неї близьких людей та соціальних працівників»; інформаційне повідомлення «Правовий захист від дискримінації, домашнього насильства та жорстокого поводження з людьми похилого віку». У практичному блоці робота в групах проходила методом кейс-стаді з питань профілактики та протидії дискримінації та домашнього насильства стосовно людей похилого віку. У заключній частині учасники запропонували методи профілактики жорстокого поводження з людьми похилого віку.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: