«Довіра» – дієва допомога сім’ям з дітьми, які опинилися в складній ситуації

Центр соціальних служб «Довіра» – це комунальний заклад, що проводить соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.
Отримувачі послуг Центру – багатодітні, малозабезпечені родини з дітьми, діти- сироти та інші, а також сім’ї, в яких батьки схильні до зловживання алкогольних напоїв та наркотичних препаратів.
Нерідко звертаються одинокі матері, які потребують соціальної підтримки, деякі недостатньо виконують свої батьківські обов’язки, не можуть налагодити контакти з дітьми, або, навіть, зі своїми батьками. Спеціалістами Центру надаються консультування юридичного та соціально-психологічного характеру, надаються роз’яснення щодо можливості отримання державних допомог та пільг, працевлаштування за направленням Центру зайнятості, поновлення документів, в разі необхідності. Налагодження соціальних зв’язків в родині, оздоровлення загального клімату сприяє позитивним відносинам, родичі також надають допомогу сім’ї. Таким чином підвищується батьківський потенціал родини.
За півроку до Центру звернулося більш ніж 3000 осіб.
За сприянням Центру «Довіра» у сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, є можливість отримання предметів одягу, побуту, що надаються благодійниками. Послуги надаються після заключення Договору, який є безкоштовним.

Like this:

%d bloggers like this: