Надання соціальних послуг в місті Харкові

Департаментом соціальної політики Харківської міської ради постійно вишукуються шляхи і можливості по поліпшенню системи надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення.
В Київському, Шевченківському та Московському районах успішно працюють «Прозорі офіси», що надають адміністративні послуги соціального характеру у новому форматі. Департаментом здійснюється організаційна робота по створенню таких центрів в інших районах міста. Це сприятиме наданню послуг у сфері соціального захисту населення на якісно вищому рівні, без черг, у встановлені законодавством терміни.
За першу половину 2021 року до Центрів надання соціальних послуг «Прозорий офіс» надійшло близько 111 тисяч звернень від громадян, понад 53 тисячі з яких надано Управліннями соціального захисту населення.
Починаючи з січня 2021 року громадяни з вадами слуху мають змогу отримати будь-яку адміністративну послугу соціального характеру в дев’яти Управліннях соціального захисту населення адміністрацій районів Харківської міської ради за допомогою спеціального планшету з установленим додатком, який дає можливість скористатися послугами перекладача жестової мови онлайн.
На сайті Департаменту «Соціальний захист Харкова» (https://soczahist.kharkov.ua) та на сайті «Прозорий офіс» (https://prozoriy-office.kharkov.ua) встановлено Web – віджет «WEB перекладач жестової мови» для консультування та попереднього запису на прийом громадян з вадами слуху.
Також у заявників є можливість через сайт «Прозорий офіс» отримати електронну консультацію, яка автоматично надходить до відповідного Управління. Це значно прискорило та спростило відпрацювання звернень від громадян, що надходять через особистий кабінет.
Здійснюються заходи для удосконалення прийому громадян. Не потрібно спеціально йти до ЦНАПу за довідкою, тепер довідка про склад зареєстрованих доступна безпосередньо на робочому місці адміністратора при прийомі документів на призначення соціальних виплат і допомог. Така функція значно прискоряє процес обробки інформації та економить час заявника.
Управління соціального захисту населення адміністрацій районів Харківської міської ради продовжують перепризначення житлових субсидій з травня 2021 року.
Понад 62тис. домогосподарств вже отримали кошти, понад 12тис. домогосподарствам, які звернулись за новими умовами призначення житлової субсидії, визначається право на отримання субсидії.

Like this:

%d bloggers like this: