Особливим дітям – особлива увага

Комунальний заклад «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» заснований в 2004 році, відноситься до закладів соціального захисту населення. Він розташований за адресою м. Харків, пр. Перемоги, 77а.
Послугами центру можуть скористатися особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, діти віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, або особи з фізичними розумовими вадами, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Колективом з 45 кваліфікованих спеціалістів- вихователів, вчителів- реабілітологів, з музики, образотворчого мистецтва, трудового навчання, практичних психологів, логопедів, організатора культурно-дозвілевої діяльності, дефектолога, інструктора з фізкультури проводяться групові і індивідуальні зайняття.
Центр відвідують 84 особи, і кожен з них потребує особливої уваги. Когось необхідно навчити елементарним діям – вмиватися, одягнутися, тобто побутовим навичкам для самообслуговування, інших – навчити розмовляти, а хтось здатен до творчої діяльності. Батьки дітей та інші родичі також залучені до участі в реабілітаційному процесі.
В Центрі створені умови для всебічного розвитку засвоєння відвідувачами знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.
Завдяки турботі Харківської міської ради особи/діти з інвалідністю мають можливість, після курсу реабілітації в «Проміні», відвідувати навчальні та оздоровчі заклади, брати участь в різних реабілітаційних програмах, в культурно-дозвільних заходах та почувати себе рівноправними членами Харківської міської територіальної громади. Центр- заклад денного перебування. Послуги надаються безкоштовно. Батьки можуть займатися трудовою діяльністю, а також отримати навики по соціалізації осіб/ дітей з інвалідністю в суспільстві.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: