Призначення житлових субсидій в м.Харкові

Продовжується перепризначення житлових субсидій управліннями соціального захисту населення адміністрацій районів Харківської міської ради.

Понад 62000 домогоспуправлодарств вже отримали кошти призначених субсидій. Понад 12000 домогосподарствам, які звернулись за новими умовами призначення житлової субсидії, визначається право на отримання субсидії.

Громадянам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років і яким її призначення на наступний період проведено без звернення, наголошуємо про необхідність повідомлення до 1 вересня 2021 р. про можливі наявні умови, за яких субсидія не призначається. Це може бути:

  • володіння транспортним засобом, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда, причепа),
  • придбання майна, товарів, цінних паперів, фінансових інструментів, віртуальних активів, оплату робіт або послуг (крім медичних, освітніх, житлово-комунальних), проведення платежів за правочинами, якими передбачено набуття майнових прав на нерухоме майно та/або транспортні засоби (механізми) (крім об’єктів спадщини та дарування), здійснення внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації, про сплату коштів на благодійну діяльність, надання поворотної/безповоротної фінансової допомоги, позики на суму, яка на дату купівлі (оплати, реалізації) перевищує 50 тис. гривень, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії;
  • придбання безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. гривень, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії;
  • наявність у власності осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їх місця проживання (фактичного місця проживання), коштів на депозитних рахунках у розмірі, що перевищує 100 тис. гривень;
  • наявність у власності осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їх місця проживання (фактичного місця проживання) житлових приміщень (квартири, будинку) (крім тих, які перебувають у спільній сумісній або частковій власності).

Також запрошуємо мешканців домогосподарств, що проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, звернутись за призначенням житлової субсидії.

По зверненням, що надійдуть до вересня 2021 року, буде призначення житлової субсидії з травня 2021 року.

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: