Професійна підтримка соціальних робітників Слобідського терцентра

В  червні 2021 року в територіальному центрі Слобідського району були проведено супервізії соціальних робітників.

Згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 12 червня 2020 року N 414, цей захід проводиться кожні півроку і має на меті надання професійної підтримки працівникам, що надають соціальні послуги, а саме:

  • подолання труднощів в роботі;
  • аналіз та усунення недоліків;
  • навчання працівників новим підходам та методикам роботи;
  • дотримання етичних норм та стандартів надання соціальних послуг;
  • запобігання виникненню професійного вигорання;
  • забезпечення емоційної підтримки.

До проведення супервізії були залучені працівники відділення соціальної допомоги вдома: завідувач відділення Хмелевська О.І., фахівець Севідова О.І. та психолог терцентру Шукюрова Д.Р.

Співбесіда між супервізором та супервізованим проходила в дусі відкритого та дружнього діалогу, під час якого  обговорювались індивідуальні та професійні якості працівника, взаємодія із членами колективу,  обсяг роботи, знання, навички,  можливий рівень вигорання, а також його взаємодія з отримувачами соціальних послуг, урахування їхніх потреб та особливостей, якість наданих послуг та задоволеність отримувачів соціальними послугами. Особливу увагу керівники підрозділу приділили колегам, які працюють в терцентрі не більше року.

Соціальні робітники затвердили, що вони відкриті критиці  і готові продовжувати вчитися. Учасники діалогу впевнені, що супервізорство в соціальній роботі є вагомим елементом професійного розвитку і сприяє забезпеченню надання висококваліфікованих послуг людям, які їх потребують.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: