Проєкт «VITAL ЕAST – Професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і «хаус майстрів»

Професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і хаус−майстрів
Відкрито спільний німецько-український проєкт «VITAL ЕAST – Професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і «хаус майстрів» в Запорізькій та Харківській областях України».
Проєкт VITAL EAST є продовженням проєкту «VITAL – Професійно-технічне навчання управителів житловою нерухомістю у Львівській області» (2018-2019рр.). Проєкти фінансуються Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини за програмою «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства». Партнери проєкту з німецької сторони: Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO), м. Берлін, та Європейський освітній центр економіки житлового господарства та нерухомості (EBZ), м. Бохум, з української: Господарська некомерційна асоціація (фонд) власників житла недержавних форм власності ФОНД «СПРИЯННЯ», м. Харків, Громадська спiлка «Запорiзький ресурсний центр «КРУГ», м.Запоріжжя, та Львівська громадська організація «Центр досліджень місцевого самоврядування» (ЦДМС), м. Львів.
У новому німецько-українському проєкті учасники отримають можливість ознайомитися не тільки з професією «управитель житловою нерухомістю» чи підвищити свою кваліфікацію, а й з діяльністю «хаус майстра», який завойовує все більшу популярність у Німеччині та в інших країнах. В першу чергу, проєктом планується охопити молодь з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також із інших соціально незахищених груп. Для 10 учасників, які пройдуть навчання в рамках проєкту та успішно складуть екзаменаційний тест, буде організована навчальна тижнева поїздка до Німеччини.
Цільова аудиторія:
− молодь (в тому числі ВПО) України, що бажає отримати знання і практичні навички у сфері управління житловою нерухомістю та отримати професійну перспективу у житловому секторі;
− молоді спеціалісти, які бажають підвищити власну кваліфікацію.
Контакти для запису до навчальної групи: тeл.: +38 099 92911 64, e-mail: spriyannya-fond@ukr.net, Юлія Самойлова.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: