Тренінг «Зупинимо торгівлю людьми!»

8 липня 2021 року психолог Територіального центру Московського району взяла участь у тренінгу, на тему «Зупинимо торгівлю людьми!», який проводив Центр психологічного розвитку «Разом».  Тренінг сподобався навіть більше, ніж очікувалося. Тема з якоїсь далекої і незрозумілої раптом перетворилася в близьку, зрозумілу, і, що важливо, актуальну.

Тренінг розпочався із знайомства та презентації учасників. Вже з перших вправ знайомства встановилася дружня і тепла атмосфера. Учасники працювали в парах, дізнавалися нову інформацію про напарника, а потім представляли його перед групою. Серед учасників тренінгу були представники соціального захисту, вчителі, практичні психологи та викладачі ВНЗ.

У перший день тренінгу розібрали що таке права людини. А чи добре ми знаємо свої права? Чи не порушуємо ми чужі права? Про це точно потрібно говорити.

В кінці дня всі отримали домашнє завдання – перегляд фільмів на тему торгівлі людьми: документальних, художніх, за реальними подіями.

Другий день тренінгу розпочався з обговорення домашнього завдання і обміну враженнями від побаченого. Ніхто не залишився байдужим, і цей день пройшов продуктивно, емоційно і інформативно. Були презентації, обговорення, групова робота і в парах. Кожна пара учасників пропрацювала причини і наслідки трудової і сексуальної експлуатації, торгівлі людьми, прийшли до висновку, що причини і наслідки торгівлі людьми мають циклічний характер. Люди, які пройшли це, знову потрапляють в подібні ситуації. Звичайно, тема торгівлі людьми – важка тема. Трудова експлуатація за кілька минулих років випередила сексуальну, часто жертвами стають діти. Цю тему не можна замовчувати. Потрібно, щоб більше людей було поінформовано, як грамотно користувалися своїми правами і не потрапляли в дивні ситуації при працевлаштуванні.

Всі учасники тренінгу з вдячністю прощалися з тренерами Ольгою Клименко та Оленою Лукаш. Всі отримали сертифікати і пам’ятні подарунки. А, крім того, було приємне враження від спілкування на каві-брейках та за смачними обідами в кафе «Плакуча верба». Сподіваємося на нові зустрічі на інших тренінгах.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: