Пункти прокату технічних засобів реабілітаціїї у місті Харкові

На базі відділень організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіальних центрів надання соціальних послуг районів міста Харкова діють пункти прокату технічних та інших засобів реабілітації. Пункти прокату створено для надання послуг мешканцям територіальної громади міста Харкова з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, які частково або повністю втратили рухову активність у зв’язку з віком чи хворобою.
Через пункт прокату можна отримати в безоплатне тимчасове користування технічні та інші засоби реабілітації, які є в наявності. Найчастіше це крісло колісне, ходунки, милиці, палиці та ін. Послуги з прокату надаються громадянам, які звернулися до відповідного відділення територіального центру та уклали договір на підставі відповідних документів, за наявності медичних показань.
За І півріччя 2021 року послугами пункту прокату скористалося 219 осіб. Для поповнення матеріально-технічної бази пункту прокату територіальні центри тісно співпрацюють з фізичними особами, підприємствами, організаціями, установами, управліннями соціального захисту населення та ін.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: