• Головна
  • Актуально
  • Соціальна послуга консультування у територіальному центрі Основ’янського району

Соціальна послуга консультування у територіальному центрі Основ’янського району

         Серед соціальних послуг, які надає територіальний центр, найбільшим попитом користується консультування. Послуга надається дистанційно (онлайн чи по телефону) та індивідуально.

         У терцентрі діє інформаційний електронний офіс, оператор якого, за зверненням громадян, надає роз’яснення щодо законодавства України про соціальне забезпечення та надання різних видів соціальних допомог. Часто громадяни району звертаються з питаннями щодо порядку та умов надання соціальних послуг, отримання натуральної допомоги, послуги догляду вдома.

         Крім цього, спеціалісти відділень здійснюють консультування підопічних та осіб, які індивідуально звернулись до терцентру зі своїми проблемами. Спеціалісти надають допомогу у формуванні шляхів подолання труднощів, інформують щодо суб’єктів, які надають соціальні послуги, психологічно підтримують, спонукаючи до активності та позитивного мислення.

         Отримана при консультуванні інформація допомагає громадянам прийняти найбільш правильне рішення та направити свої дії на подолання складних життєвих обставин, в яких вони опинились.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: