• Головна
  • Новини
  • Новини
  • «Соціальний готель» – підтримка для осіб, які потрапили в складну життєву ситуацію

«Соціальний готель» – підтримка для осіб, які потрапили в складну життєву ситуацію

Комунальний заклад «Соціальний готель» (далі – Готель) створено рішенням Харківської міської ради у 2016 році. Офіційне відкриття закладу відбулося 14 листопада 2017 року. Робота з прийому клієнтів розпочата в січні 2018 року.

Готель – унікальний проєкт для України, створений за підтримки уряду Німеччини. Будівля готелю відремонтована Харківською міською радою за підтримки компанії GIZ в рамках проєкту «Розвиток соціальної інфраструктури в зв’язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб».

Відповідно до Положення про Готель, затвердженого рішенням 36 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 24.06.2020 № 2168/20  «Про затвердження переліку та положень про комунальні заклади соціальної сфери м. Харкова», Готель – комунальний заклад соціального захисту для проживання окремих пільгових категорій населення, який має у своєму складі окремі номери (кімнати).

Готель знаходиться за адресою: вул. Валентинівська, 23-г і розрахований на 50 ліжко-місць у 19 номерах, у тому числі на 1 поверсі обладнані 3 номери на 6 ліжок, кухня, санвузли для осіб з інвалідністю на кріслах колісних. Будівля адаптована для людей з обмеженими можливостями.

Рішенням виконкому від 29.11.2017 № 756 (зі змінами) затверджено Порядок прийняття, перебування і вибуття клієнтів у Готелі та вартість надання послуги проживання в Готелі. Проживання в Готелі є платним та здійснюється за направленням робочої групи Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради. Вартість  1 ліжко-місця на одну особу складає 52,0 грн на добу.

У Готелі можуть зупинятися: внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, особи, які опинилися у складній життєвій ситуації (у зв’язку з втратою житла або неможливістю проживати в ньому, техногенними катастрофами, військовими діями, шахрайством тощо), та інші особи, які мають право на пільги, встановлені законом, що проживають на території України на законних підставах, і члени їх сімей.

Основними завданнями Готелю є:

  • забезпечення Клієнтів тимчасовим житлом;
  • надання соціально-побутових послуг Клієнтам;
  • допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами;
  • інформування з питань соціального захисту населення.

 

Like this:

%d bloggers like this: