«Інватаксі» – послуга для людей з інвалідністю

З 2008 року в Харкові функціонує транспортна соціальна послуга «Інватаксі».

Особи з інвалідністю 1 та 2 груп з ураженням опорно-рухового апарату, які пересуваються на кріслах колісних та є мешканцями міста Харкова згідно з реєстрацією їх фактичного місця проживання мають право на користування транспортною міською соціальною послугою «Інватаксі».

Замовлення такої послуги здійснюється за телефонами 7157396 або (067) 5723105.

Робота диспетчера автоматизована, з січня цього року Департаментом  впроваджено підсистему «Інватаксі», яка дозволила створити єдиний реєстр отримувачів транспортної соціальної послуги, оптимізувати роботу диспетчера, мінімізувати час обробки замовлення, здійснювати автоматичний контроль щодо граничної кількості поїздок, автоматично формувати звітність. За перше півріччя 2021 року прийнято та опрацьовано 2420 замовлень на транспортну соціальну послугу.

Завдяки турботі Харківської  міської ради особи з інвалідністю мають можливість відвідувати навчальні та оздоровчі заклади, брати  участь в різних реабілітаційних програмах, спортивних тренуваннях, змаганнях, конференціях та загально-міських культурно-масових заходах та почувати себе рівноправним членом Харківської міської територіальної громади.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: