30 річниця з моменту відкриття Холодногірського терцентра

Територіальний центр надання соціальних послуг Холодногірського району міста Харкова 20 липня 2021 року відзначає 30-річчя з дня свого створення.

Найважливішим завданням завжди, а особливо в складні часи, є соціальна допомога особам поважного віку, особам з інвалідністю та мешканцям міста Харкова, які опинилися в складних життєвих обставинах,  яка є своєчасною та має адресний напрямок.

Саме такою організацією в Холодногірському районі є наш територіальний центр надання соціальних послуг.

За тридцять років діяльності територіальний центр зазнав багато змін в своїй структурі та переліку соціальних послуг, які надаються підопічним.

На сьогоднішній день є відділення:

  • соціальної допомоги вдома;
  • денного перебування;
  • організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

З метою задоволення потреб мешканців Холодногірського району та, враховуючи потреби сьогодення, в територіальному центрі організовано роботу пунктів:

  • прийому і розподілу вживаних речей;
  • прийому і видачі гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям;
  • прокату технічних та інших засобів реабілітації (крім протезних виробів).

Працюють: клуб активного довголіття «Золота пора», університет третього віку, електронний соціальний офіс, який надає консультації.

Щорічно в терцентрі обслуговується понад 2 тисяч осіб, які отримують відповідно до державних стандартів соціальних послуг до 250 тисяч послуг в рік. Догляд вдома, паліативний догляд, соціальна адаптація, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, кризове та екстрене втручання, натуральна допомога – це далеко не повний перелік послуг, які надає терцентр.

Гордістю терцентру є його професійні, віддані справі, чуйні й доброзичливі, відповідальні співробітники: Бранко Леонід Олексійович, Соболь Алла Костянтинівна, Коровченко Олена Костянтинівна, Шуляк Ірина Ігорівна, Нарижна Ольга Михайлівна, Харченко Любов Дмитрівна, які працюють в терцентрі майже з дня його заснування.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: