• Головна
  • Актуально
  • Делегація харків’ян відвідала «Кризову кімнату» та КЗ «Мамине щастя» у м.Дніпрі

Делегація харків’ян відвідала «Кризову кімнату» та КЗ «Мамине щастя» у м.Дніпрі

Вчора,10.08.2021,делегація харків’ян продовжила роботу в Дніпрі в рамках проєкту «СХІД ТА ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ РАЗОМ: КРАЩІ ПРАКТИКИ В СОЦІАЛЬНІЙ ПОЛІТИЦІ».

Робота продовжилася в Дніпровській міській раді. Заступник міського голови – директор Департаменту соціальної політики Едуард Підлубний та співробітники Депепартаменту соціальної політики презентували соціальну роботу в місті Дніпро.

Відвідано «Кризову кімнату» та комунальний заклад соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя».

З роботою «Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» харків’ян ознайомила директорка закладу Марина Земенкова.

Заклад працює з 2019 року та забезпечує соціальну підтримку та надає матерям з дітьми унікальні можливості в умовах цілодобового перебування виховувати власну дитину, поступово долати проблеми, життєві кризи, психологічні бар’єри, а також допомагає їм здобувати професійний фах, освіту, формуючи навички самостійного життя. Жінки з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах, перебуваючи в Закладі, мають можливість отримувати безкоштовно соціальні, психологічні послуги, юридичну допомогу і підтримку для подолання життєвих труднощів. Максимальний термін перебування жінки з дитиною у Закладі не перевищує 9 місяців. Заклад розраховано на 13 сімей. Послугами заклада скористалося 119 сімей.

На зустрічі із співробітниками соціальних закладів Дніпра було обговорено багато питань стосовно соціальної підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та перспективні можливості співпраці.

Харків’яни щиро подякували колегам – дніпрянам  за теплий прийом та обмін досвідом у сфері надання соціальних послуг.

Робота продовжиться в місті Запоріжжя.

Like this:

%d bloggers like this: