• Головна
  • Новини
  • Новини
  • До 30-річчя незалежності України підопічні Холодногірського терцентру виготовили карту України

До 30-річчя незалежності України підопічні Холодногірського терцентру виготовили карту України

Харків – наш рідний край, частина нашої України. Ми пишаємося тим, що живемо у великому, красивому та славетному місті, яке з кожним роком стає комфортнішим і кращим.

Підопічні відділення денного перебування Терцентру Холодногірського району до 30-річчя незалежності України та Дня визволення міста Харкова виготовили на майстер-класах карту України розміром 100 на 60 сантиметрів, яка складається із 25 різних фрагментів виконаних технікою клейової мозаїки бісером та яскраві фото-рамки з чорно-білими фото нашого міста. Презентація творчих робіт відбулася на літературно-музичній зустрічі, присвяченої Дню міста, яка відбулася у центральній бібліотеці ім. Г.Ф. Квітки-Основ’яненко ЦБС Холодногірського району.

У яскравих кольорових рамках чорно-білі фото нашого улюбленого Харкова грають чарівними барвами, а завдяки інтерактивності карти України, підопічні мають можливість згадувати розташування областей та назви обласних центрів, що сприятиме запам’ятовуванню назв міст України (зокрема, й перейменованих) та стимулюватиме бажання поглиблювати знання історії України.

Як завжди, неодмінними супутниками творчого процесу під час виготовлення карти та рамок для фото, стали гарний настрій, позитивні емоції та дружня атмосфера.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: