• Головна
  • Новини
  • Новини
  • в Адміністрації Новобаварського району ХМР відбулось  засідання районної робочої групи з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати

в Адміністрації Новобаварського району ХМР відбулось  засідання районної робочої групи з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати

24 вересня 2021 року в Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради відбулися  засідання районної робочої групи з питань забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та внесків до Пенсійного фонду України (далі – робоча група з питань погашення заборгованості) та робочої групи з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (далі – робоча група з питань легалізації).

  Під час засідань дорадчих органів  заслухані пояснення представників суб’єктів господарювання  району, які мають борги із заробітної плати, низький рівень оплати праці.

За результатами діяльності робочої групи з питань погашення заборгованості за 8 місяців 2021 року підприємствами Новобаварського району скорочено заборгованість з виплати заробітної плати на суму 18580,4 тис. грн. На трьох підприємствах: ДП «ХАЗ»,  ДП НДТІП, ТОВ «Астарта-Харків»  борги ліквідовано повністю.

Підприємствами, які протягом звітного періоду брали участь у засіданнях робочої групи з питань погашення заборгованості, ліквідовано заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 773,35 тис. грн, а також заборгованість з фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, на суму 243,9 тис. грн.       

З початку 2021 року проведено 9 засідань робочої групи з питань легалізації. Під час засідань заслухані пояснення щодо рівня оплати праці 174 суб’єктів господарювання.  

Основними причинами низького рівня середньомісячної заробітної плати на підприємствах району є надання відпусток без збереження заробітної плати, неповний робочий час внаслідок карантинних обмежень.

В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин 22.09.2021 спеціалістами Управління соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради проведено семінар, в якому взяли участь 12 роботодавців. Під час семінару були розглянуті питання неформальної зайнятості, охорони праці, зокрема безпеки і здоров’я працівників  в умовах пандемії.

Учасники зазначених вище заходів попереджені про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: