• Головна
  • Актуально
  • В адміністрації Холодногірського району ХМР проведено чергове засідання районної робочої групи

В адміністрації Холодногірського району ХМР проведено чергове засідання районної робочої групи

В адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради проведено чергове засідання районної робочої групи з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Під час чергового засідання районної робочої групи 15 вересня 2021 року члени робочої групи, до складу якої входять представники Управління соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району, відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, Центрального відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Харківській області, відділу соціально-економічного розвитку Адміністрації району,  Харківського міського центру зайнятості, Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, обговорили питання підвищення рівня заробітної плати суб’єктами господарювання Холодногірського району.

Заступник голови робочої групи Анастасія Іванова зазначила, що в Холодногірському районі організована постійна робота із керівниками підприємств, які сплачують заробітну плату нижче визначеного державою мінімального розміру, шляхом запрошення їх на засідання районної робочої групи, проведення моніторингів рівня заробітної плати, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

За оперативними даними розмір заробітної плати по Холодногірському району у 2 кварталі 2021 року підвищився на 11,3 % , у порівнянні з І кварталом 2021 року і складав 10 612 грн.

На виконання Комплексного плану першочергових заходів щодо підвищення рівня оплати праці та легалізації трудових відносин на 2021 рік Управлінням постійно проводиться робота із суб’єктами господарювання, які виплачують заробітну плату нижче за мінімальну заробітну плату, встановлену законом. Станом на 01.09.2021 охоплено моніторингом 495 юридичних осіб та 91 фізичну особу-підприємця. За підсумками проведеного моніторингу встановлено, що мінімальну заробітну плату ввели всі обстежені підприємства району.

На засіданні робочої групи заслухано інформації 66 суб’єктів господарювання району та встановлено, що рівень заробітної плати на підприємствах зменшився за рахунок того, що частина працівників перебували у відпустці без збереження заробітної плати під час карантину, а також працювали за сумісництвом та отримали оплату праці за фактично відпрацьований час.

Роботодавцям наголошено на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та необхідності дотримання вимог трудового законодавства, а також щодо вжиття заходів для підвищення рівня заробітної плати.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: