• Головна
  • Новини
  • Новини
  • В Харкові відбувся 9-й турнір з дзюдо пам’яті учасника бойових дій в Афганістані Кисіля В.О.

В Харкові відбувся 9-й турнір з дзюдо пам’яті учасника бойових дій в Афганістані Кисіля В.О.

9-Й ТУРНІР ВІДВАГИ

З ініціативи громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова» 12 вересня 2021року пройшов 9-й турнір з дзюдо пам’яті учасника бойових дій в Афганістані Володимира Олександровича Кисіля, який був нагороджений трьома медалями «За відвагу». Турнір відбувся в легкоатлетичному манежі Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

У змаганні взяли участь близько 100-та юних спортсменів з різних спортивних шкіл та клубів міста Харкова та Харківської області у віковій групі 2009-2010 та 2011-2012 років народження.

У своєму виступі під час урочистої церемонії відкриття змагань голова громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова» Михайло Леонідович Биків звернув увагу, що турнір з дзюдо пам’яті Кисіля В.О. це продовження роботи харківських ветеранів з увічнення пам’яті подвигів воїнів-інтернаціоналістів, національно-патріотичного виховання молоді, мотивація займатися спортом, вести здоровий спосіб життя і подякував «Єдину соціальну мережу» Харківської міської ради за підтримку в організації змагань. Зі словами привітання та побажанням великих і яскравих спортивних перемог звернулися до юних спортсменів віцепрезидент громадської організації «Харківська обласна федерація Дзюдо» Руслан Олександрович Гуляєв.

Не дивлячись на юний вік учасників турніру, спортсмени показали справжній спортивний характер і прекрасну підготовку. Всі, хто виходив на татамі, хотіли перемогти і стати кращими. Тому кожен поєдинок був по своєму, цікавий і захоплюючий. Приємно відзначити той факт, що серед переможців та призерів турніру були члени національно-патріотичного клубу «Здраво», який працює при громадській організації «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова».

Після завершення турніру до його учасників звернувся почесний голова громадської організації «Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Віктор Миколайович Коваленко. Він привітав усіх присутніх з прекрасним спортивним святом і вручив грамоти та медалі переможцям.

Like this:

%d bloggers like this: