• Головна
  • Новини
  • Новини
  • До КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» завітали представники громадських організацій Луганської області.

До КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» завітали представники громадських організацій Луганської області.

В рамках проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності через мобілізацію громади задля розширення можливостей» до КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» завітали представники громадських організацій Луганської області.
 
Проєкт, мав на меті надання можливостей активісткам та представницям органів місцевого самоврядування з громад Луганської області ознайомитись з існуючими в громадах Харківської області позитивними практиками реалізації реформи децентралізації.
 
Гості відвідали робочі реабілітаційні локації, поспілкувалися з фахівцями, завітали концерт маленьких вихованців КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь».

Подобається це:

%d блогерам подобається це: