• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Екскурсія для нечуючих харків’ян з перекладачем жестової мови на оглядовий майданчик Держпрому

Екскурсія для нечуючих харків’ян з перекладачем жестової мови на оглядовий майданчик Держпрому

21 вересня, в рамках Міжнародного тижня глухої людини, відбулася екскурсія для нечуючих харків’ян з перекладачем жестової мови  на оглядовий майданчик Держпрому.  Екскурсія розпочалася з віртуальної подорожі значущими місцями Харківщини завдяки мультимедійним екранам, а екскурсовод Харківського обласного  інформаційно – туристичного центру Олена Чернуха розповіла про те, як користуватися ними. Цікаво було, що кожний з трьох  екранів має свою тематику –  пам’ятки Харкова, Харківської області та паркові зони відпочинку.
Далі була захоплива розповідь про будівлю Держпрому, її історію та унікальність. А вже після цього наша група вийшла на оглядовий майданчик, щоб побачити   Харків з висоти пташиного польоту, зробити селфі та фото на пам’ять. Нам дуже пощастило, що з початком екскурсії зупинився дощ, який йшов з самого ранку, тому екскурсія пройшла з позитивним настроєм та була цікавою та змістовною.  А тим часом Міжнародний тиждень глухої людини набирає обертів. 
В 2021 році з 20 по 26 вересня відбувається Міжнародний тиждень глухих людей (IWDР). Це ініціатива Всесвітньої федерації глухих (WFD), яка вперше була започаткована в 1958 році в Римі, Італія. Світова спільнота глухих відзначає його щороку протягом останнього повного тижня вересня, щоб згадати той день, коли відбувся перший Всесвітній конгрес ВФГ.                 
Міжнародний тиждень глухих людей відзначається організаціями глухих у всьому світі шляхом проведення різних заходів. Ці заходи передбачають участь усіх членів спільнот глухих, до яких належать сім’ї глухих людей, професійні та акредитовані перекладачі жестової мови, а також представники різних зацікавлених сторін, таких як національні уряди, національні та міжнародні правозахисні організації, організації осіб з інвалідністю.

Like this:

%d bloggers like this: