• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Вихованці КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з  інвалідністю «Промінь» відвідали дельфінарій

Вихованці КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з  інвалідністю «Промінь» відвідали дельфінарій

Діти з особливими потребами, які відвідують Комунальний заклад «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з  інвалідністю «Промінь», у супроводі соціальних вихователів та вихованців старшої групи Центру, мали чудову нагоду безкоштовно відвідати  Харківський дельфінарій «Немо».

Виїзний захід надав можливість вихованцям не тільки незвично провести час, а й покращити стан психічного здоров’я , активізувати роботу мозкових структур, заповнити дефіцит емоцій, що дуже важливо для дітей з особливостями  психічного розвитку.  Адже ніщо так позитивно не впливає на людину, як спілкування з дивовижними дельфінами. Окрім дельфінів, вихованці Центру мали можливість познайомитися  з іншими мешканцями моря:  морським котиком , морським левом , білими  китами. Діти із задоволенням спостерігали за тим, як  морські артисти  виконували  трюки, різноманітні команди тренерів, танцювали  використовуючи атрибути і  навіть співали.

Відвідування дельфінарію «Немо» стало чудовою нагодою для поліпшення  соціалізації та розвитку нових компетностей. Після шоу-програми діти мали можливість сфотографуватися з дельфінами у воді або на помості.

Like this:

%d bloggers like this: