• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Вихованці та співробітники КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» відвідати Харківський міський  зоопарк

Вихованці та співробітники КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» відвідати Харківський міський  зоопарк

1 жовтня 2021 року вихованці та співробітники Комунального закладу «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь»   мали нагоду відвідати Харківський міський  зоопарк.

Організованою групою діти у супроводі батьків та соціальних вихователів центру, разом з екскурсоводом пройшлися територією зоопарку. Реконструйовані вольєри, неймовірні, фантастичні споруди, пам’ятники, різні цікавинки та сюрпризи у вигляді сучасних фото зон захопили усіх учасників екскурсії.

Вихованці центру мали нагоду спостерігати за тваринами, дізналися про їх особливості,  спосіб життя та харчування. Казкові лабіринти, ошатні доріжки, зручні сходи та лавки, облаштовані туалети та місця для відпочинку, все це, та багато іншого створило атмосферу затишку та комфорту.

По поверненню до  реабілітаційного центру дітям було запропоновано відтворити свої емоції за допомогою арт терапевтичної казки, та намалювати тваринку що сподобалася.

Можна з впевненістю сказати, що такі заходи з  насиченою, вільною  двосторонньою  комунікацією між батьками та фахівцями сприяють соціалізації дітей та  дарують незабутні враження та емоції.

Щиро дякуємо Департаменту соціальної політики за надану можливість спілкування з природою.

 

Like this:

%d bloggers like this: