• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Відкрите інтегроване музично-корекційне заняття з елементами нейробіки у КЗ«Харківській міській центр «Промінь»

Відкрите інтегроване музично-корекційне заняття з елементами нейробіки у КЗ«Харківській міській центр «Промінь»

7 жовтня 2021р. у Комунальному закладі “Харківській міській центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» відбувся тематичний захід за участю фахівців центру та студентства Комунального закладу  «Харківська гуманітарно-педагогічна академія».

Відкрите інтегроване музично-корекційне заняття з елементами нейробіки та нейрокорекційних ігор-вправ для дітей із складними порушеннями розвитку було організовано музичним керівником центру Суменко Тетяною Юріївною.

Впроваджуючи авторський практичний інструментарій для роботи з особливими дітьми, Тетяна Юріївна показала студентам нові напрями роботи у корекційно-музичній діяльності, запропонувала взяти участь у практичному кейсі. Методист центру Груніна Наталія Михайлівна ґрунтовно висвітлила науково-методичну базу з корекційно-розвиткової діяльності, розповіла про успіхи вихованців та особливості роботи з ними. Логопед Мордовенко Наталія Генадіївна окреслила методи і прийоми роботи фахівців реабілітаційного центру та особливі «лайфхаки» з встановлення  візуального контакту з дітьми із особливостями розвитку.

Окрилені робочою, творчою атмосферою студенти, викладачі та фахівці центру “Промінь” розробили перспективний маршрут спільної діяльності та означили ряд загальних і професійних компетенцій, що отримали під час проведення спільного заходу.

Like this:

%d bloggers like this: