До уваги роботодавців Холодногірського району м.Харкова

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

Протягом 9 місяців 2021  року на  підприємствах Холодногірського району зареєстровано 16 нещасних випадків на виробництві, з яких 7 визнано страховими (КП «Харківський метрополітен», Харківська дирекція ПАТ «Укрпошта»,«Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ПП «Антарес-СК»).

Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за 9 місяців 2021 року охоплено 278 підприємств, організації та установ. На цих підприємствах протягом звітного періоду чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 809 осіб (99,14 % від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 4598 осіб (99,9 % від запланованого), медичні огляди пройшли 5114  працівників певних категорій (100 % від заплановоного).

За результатами аналізу інформації про виконання  Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 996 заходів з охорони праці підприємствами витрачено 28350,531 тис. грн. Витрати на одного працюючого становили 1254,5 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці,  склала  2571 одиницю. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить  100 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Like this:

%d bloggers like this: