• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Обмін досвідом роботи “Єдина соціальна мережа” з представницями жіночих правозахисних організацій

Обмін досвідом роботи “Єдина соціальна мережа” з представницями жіночих правозахисних організацій

22 жовтня в малій залі Харківської міської ради заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан зустрілася з ГО “Центр гендерної культури” та представницями жіночих правозахисних організацій із 8 областей Західної України у складі 12 осіб. Гості міста проявили велику зацікавленість щодо досвіду міста Харкова у напрямку підтримки громадського сектору, а саме діяльністю міського конкурсу соціальних проєктів “Єдина соціальна мережа”.

В нашому місті проєкт “Єдина соціальна мережа” працює вже більше 20 років і це дає мені повне право сказати, що реалізація цього проєкту – це створення і відпрацювання механізму функціонування громадянського суспільства. Завдяки ЄСМ на ринку соціальних послуг стали системно працювати провайдери у вигляді громадських організацій в тісній співпраці з організаціями-надавачами соціальних послуг, які працюють в межах діючого в Україні законодавства” – зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Гості міста були вражені високим рівнем співпраці влади з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування в місті Харків та запрошували заступника міського голови поділитися своїм досвідом з керівниками їх міст. Окрім того, делегація планує відвідати Центр денного перебування для постраждалих від насильства та партнерські жіночі правозахисні громадські організації.

НАГАДАЄМО: З 1 жовтня по 02 листопада 2021 року Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики оголосило прийом проєктних пропозицій від інститутів громадянського суспільства соціального спрямування на 2022 рік. Обсяг фінансування одного проєкту (заходу) за рахунок бюджету Харківської міської територіальної громади становить 50 − 150 тис. грн. З більш детальною інформацією про умови участі в конкурсі можна ознайомитись на сайті Департаменту соціальної політики.

 

 

 

Like this:

%d bloggers like this: