Підопічні Шевченківського терцентру відвідали Будинок Архітектора

Розкішний інтер’єр!

11 жовтня 2021 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центру надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Будинок Архітектора Харківської обласної організації Національної спілки архітекторів України.

Підопічні територіального центру відвідали Будинок Архітектора, який розміщується в будівлі колишнього купецького особняка сімейства Рижових, побудованого в 1911-1912 рр.

Особняк вразив майже повністю збереженою оригінальною зовнішністю, а також своїм розкішним  інтер’єром. Гості побували у вестибюлі,  парадному білому залі в формах пізнього класицизму, де  в зеленій їдальні, яка нагадує романські замки – з каміном, дубовою різною стелею та стінами з штучного мармуру, також на терасі. На одній з фресок на стіні в парадному білому залі зображена і сама господиня будинку – Валерія Олександрівна, а в їдальні збереглося зображення з купцем П.П. Рижовим.

Підопічні із задоволенням фотографувалися на тлі розкішного інтер’єра. Будинок Архітектора – ідеальне місце, щоб відпочити від буднів і цікаво провести своє дозвілля.

 

Like this:

%d bloggers like this: