• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» відбувся концерт до Дня працівників освіти

У КЗ «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» відбувся концерт до Дня працівників освіти

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя.

Хоч святкова дата випадає завжди на вихідні, привітання педагоги та спеціалісти центру отримали  у п’ятницю.

30 вересня  2021 року у стінах Комунального закладу «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» відбувся урочистий концерт до Дня працівників освіти під назвою “Про головне”.

З теплими привітаннями до вихователів та фахівців закладу звернулася методист центру Груніна Н.М. Вона зичила усім міцного здоров’я, успіхів у роботі та творчої наснаги. Вихованці реабілітаційного центру під керівництвом Суменко Т.Ю. влаштували для працівників закладу справжнє свято – яскраві номери, вірші, веселі інсценування пісні, хореографічні номери. Особливістю святкового концерту  стала активна участь молодших вихованців, які перетворилися на справжніх казкових героїв та подарували свій перший театральний етюд “Городнє царство”. Вихованці центру заздалегідь готувалися до цього свята: виготовляли святкові листівки, прикрашали групи, малювали портрети вихователів та асистентів.

Цікавинкою заходу було те, що кожен концертний номер окрім світового характеру, ілюстрував значну корекційно-розвиткову роботу, що проводиться з цими дітьми.

Та найприємнішим подарунком цього дня була увага, прості, але теплі й щирі, слова вдячності усім фахівцям закладу  за їхню  не легку і таку важливу щоденну працю від вихованців та батьків.

Like this:

%d bloggers like this: