• Головна
  • Актуально
  • Професійна адаптація учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності у м.Харків

Професійна адаптація учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності у м.Харків

З 2015 року у місті Харкові реалізується програма професійної адаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, постраждалих учасників Революції Гідності.

Під час проходження професійної адаптації вказані особи мали та мають можливість здобути нові навички в професії та підвищити конкурентоспроможність на ринку праці.

Надання послуг професійної адаптації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, що мають право в установленому законодавством порядку на здійснення адаптації.

435 осіб з початку реалізації програми з надання послуг з професійної адаптації учасників антитерористичної операції пройшло навчання.

З метою проведення професійної адаптації учасників АТО/ООС та/або Революції Гідності Управліннями соціального захисту населення районних адміністрацій Харківської міської ради були укладені договори на суму  2 267,08 тис.грн., а саме:

Професійна адаптація спрямована на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО/ООС та/або постраждалих учасників Революції Гідності.

Надання послуг професійної адаптації вказаної категорії громадян здійснюється шляхом професійної орієнтації, первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення їх навичок, умінь та побажань.

Найбільш актуальними професіями є професії водіїв автотранспортних засобів (різних категорій), електрогазозварювальників, підвищення знання комп’ютерної грамотності та програмування, оператори штукатурної станції, лицювальники-плиточники.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: