Студія «Пластика руху з елементами танцю» у терцентрі Київського району

Креативний підхід до справи та турбота про цікаве дозвілля підопічних мотивували створити студію “Пластика руху з елементами танцю” у територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району під керівництвом викладача Ольги Іванівни Єфімової. На заняттях відпрацьовуються навички тримати осанку та координацію рухів.

До студії “Пластика руху з елементами танцю” приходять та займаються усі охочі, хто бажає красиво рухатися, розім’яти своє тіло. Мета у кожного різна: хтось вчиться базовим рухам,   дехто прагне схуднути, а хтось –  надихнутися. Підопічні стараються, відчувають себе набагато молодшими, долають труднощі при опануванні різних елементів, роблять координацію рухів голови, рук та ніг. Заняття позитивно впливають на здоров’я учнів та на їх емоційний стан.

«На першому місці здоров‘я, якщо воно є, то будуть сили жити та ще й онукам допомагати. Іноді важко опанувати елемент руху відразу і треба докладати зусиль. З’являється радість, коли вдається, хоч і не відразу. Якщо людина має позитивний настрій та прикладає зусилля, то, відповідно, і є результати. До того ж сам процес є радісним. За такої підтримки імунної системи людина має потужний потенціал», – коментує Ольга Іванівна – керівниця групи.

Ось такі відгуки залишили ті, хто займається у студії “Пластика руху з елементами танцю”:

Гацько Олена: «У свої 69 років із таким задоволенням відвідую заняття з пластики, адже це приносить неймовірну користь моєму здоров’ю, адже я молодію серцем та душею! 

Тимошенко Ольга: «Мені 62 роки. Прийшла до групи пластику за оголошенням нашого Київського терцентру, щоб підтримувати фізичну форму, заняття дуже подобаються. Цікаво, динамічно, захоплююче».

Тетяна Дальченко: «Мені 70 років, дуже люблю рух та музику, а до групи привело бажання Радіти!».

Андріянова Ірина, 63 роки: «Дуже подобається займатися, спілкування та фізичні навантаження».

Волкова Наталія, 66 років: «Прийшла, щоби покращити поставу, розучити танцювальні рухи. Дуже вдячна Ользі Іванівні за високу професійну майстерність».

Тетяна Марченко, 74 роки: «Завжди із задоволенням дивлюся балет, танці та взагалі все, що пов’язане з гарними рухами тіла. Дізнавшись, що є можливість і самій спробувати освоїти елементи хореографії та танцю, покращити поставу, зробила перші кроки. З першого заняття все сподобалося, але головне, особлива симпатія до людини, котра з нами займається. Ольга Іванівна не просто вчить, а приділяє увагу кожному – пропрацює те, що не одразу виходить і, як правило, результат обов’язково буде. Подяка їй та всім, хто брав участь у створенні та підтримці нашої групи».

Цехмейстер Любов Петрівна, 82 роки: «На заняттях пластикоруху багато м’язів напружено, тіло отримує такий заряд, що, йдучи додому, хочеться летіти, відчувається легкість у тілі, зникає скутість. Я із задоволенням відвідую ці заняття, оскільки це корисно для здоров’я».

Зіна Красовська, 77 років: «Я спортивна людина: займалася гірським туризмом та гірськолижним спортом. І зараз, по можливості, намагаюся підтримувати фізичну форму. Заняття у групі мені дуже сподобалися. Професійний, доброзичливий викладач, що любить свою справу, гарна атмосфера в колективі. Тут я отримую і фізичне навантаження та естетичну насолоду від занять. Спасибі всім”».

Пластика руху з елементами танцю – це не просто фізичні вправи, – це ціла філософія життя. Бажаємо учням та викладачу студії успіхів та нових ідей!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: