До уваги жителів Холодногірського району м.Харкова

З метою сприяння професійній орієнтації осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій (АТО/ООС), осіб з інвалідністю внаслідок війни, внутрішньо переміщених осіб в 2022 році навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» запрошуються всі бажаючі навчатись за різними формами здобуття освіти.

Навчальний заклад здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки»,«Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 клас), повної загальної середньої освіти (11 клас), диплому кваліфікованого робітника.

Для вступників з особливими потребами створено безбар’єрне середовище. Студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога), пенсії виплачуються в повному обсязі.

Контакти закладу: (03849)3 26 51, (03849)3 26 72, (067) 939-41-78, більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://posek.km.ua.

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: