• Головна
  • Актуально
  • Засідання Координаційної ради щодо реалізації державної політики щодо попередження наркоманії

Засідання Координаційної ради щодо реалізації державної політики щодо попередження наркоманії

Координаційна рада з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії

Засідання Координаційної ради щодо реалізації державної політики щодо попередження наркоманії відбулося, 20 грудня 2021 року, у Харківській міській раді. У роботі ради взяли участь Харківський міський голова Ігор Терехов, його заступники, радниця міністра внутрішніх справ України, керівники Головного управління Національної поліції у Харківській області та Управління патрульної поліції, громадських організацій.

Під час засідання Головним управлінням національної поліції в Харківській області презентовано чат-бот «СтопНаркотик» для месенджера Viber.

Viber чат-бот «СтопНаркотик» призначений для залучення допомоги користувачів інтернет-месенджеру Viber у блокуванні роботи в інтернет- месенджері Telegram електронних адрес, що використовують зловмисники для незаконного збуту наркотиків і не тільки.

Viber чат-бот «СтопНаркотик» був розроблений авторами Telegram чат-боту «СтопНаркотик» (https://t.me/StopDrugsBot) користувачі якого, станом на 20.12.2021, допомогли заблокувати 2945 електронних адрес в інтернет-месенджері Telegram, що використовують зловмисники для незаконного збуту наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів.

Користувачі Viber чат-боту «СтопНаркотик» можуть:

✅надсилати до бази чат-боту нові електронні адреси, «рекламу» яких вони виявили на вулицях населених пунктів або побачили в інтернеті;

✅надсилати автоматично згенеровані чат-ботом електронні листи із скаргами на адресу адміністрації Telegram щодо вже перевірених модераторами чат-боту електронних адрес, що використовують зловмисники у своїй злочинній діяльності;

✅підписатися/відписатися на щоденну розсипку нових електронних адрес, про які необхідно надіслати електронні листи із скаргами;

✅подивитись статистику роботи Telegram та Viber чат-ботів «СтопНаркотик»;

✅дізнатись про інші корисні чат-боти, що допомагають протидіяти різним видам правопорушень та надають допомогу постраждалим (як про загальноукраїнські, так і регіональні).

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: