• Головна
  • Актуально
  • Конкурс на участь у програмі «Медіаційні навички в соціальній сфері та сфері охорони здоров’я»

Конкурс на участь у програмі «Медіаційні навички в соціальній сфері та сфері охорони здоров’я»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитися до конкурсу на участь у практичній сертифікаційній програмі «Медіаційні навички в соціальній сфері та сфері охорони здоров’я», що реалізується за підтримки Проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що діє за дорученням уряду Німеччини!

Головна мета програми – підвищення рівня комунікаційної майстерності серед медичних та соціальних працівників, набуття учасниками практичних навичок попередження та управління конфліктами.
Цільова аудиторія цього курсу – це люди, які ризикують опинитися в конфліктній ситуації та активно беруть участь у вирішенні суперечок у закладах охорони здоров’я та соціального захисту, а саме: адміністратори, керівники підрозділів, кадрові служби, юристи, психологи тощо.
Старт програми: 02 лютого 2022 року.
Закінчення програми: 10 квітня 2022 року.
З попереднім розкладом можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/lYYcjDE
Проходження програми першою групою слухачів (20 осіб) – БЕЗКОШТОВНО!!!
Заняття проходитимуть у змішаному форматі (лекції-тренінги онлайн та виїзний 3-денний тренінг в кінці програми, який відбудеться в Харківській області – якщо не буде суперечити карантинним обмеженням, викликаних COVID-19).
Після успішного завершення програми учасники отримають сертифікати.
Основні критерії відбору:
✅ Учасник має працювати у закладі соціального захисту чи медичному закладі Дніпропетровської, Запорізької або Харківської областей
✅ Учасник має представляти комунальне неприбуткове підприємство у сфері охорони здоров’я або соціального захисту
✅ Мотивація учасника (Чому саме Ви повинні стати учасником програми?)
✅ Очікуваний практичний результат від застосування набутих знань
✅ Готовність протягом 10 тижнів брати активну участь у навчанні. Програма передбачає інтенсивні он-лайн заняття два дні щотижня (п’ятниця і субота, з 9.00 до 16.10) та виїзний 3-денний тренінг в Харківській області у квітні 2022 р. (якщо не буде суперечити карантинним обмеженням, викликаних COVID-19)
✅ Наявність технічних можливостей (стабільне Інтернет-підключення, комп’ютер або ноутбук, веб-камера, мікрофон), яке дозволяє брати повноцінну активну участь в он-лайн програмі
✅ Наявність сертифікату вакцинації проти COVID-19
Реєстрація триває до 20 січня 2022 р.
Тільки ті учасники, які пройшли конкурсний відбір отримають повідомлення за вказаною електронною поштою.
За додатковою інформацією звертайтесь до координатора програми – Юлия Квитка (тел. +380990149195, e-mail: makhanova@karazin.ua)
Лінк на реєстрацію: https://forms.gle/ZSkHQ5Wq5PjgKKN4A

Подобається це:

%d блогерам подобається це: