• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Свято «Подарунок Святого Миколая» у Харківському міському Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінь»

Свято «Подарунок Святого Миколая» у Харківському міському Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінь»

17 січня 2021р. у Харківському міському Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Промінь» відбулася тематична розвага «Подарунок Святого Миколая» – одне з найулюбленіших та довгоочікуваних зимових свят. Святкування такого заходу – чудова нагода залучення вихованців Центру до вивчення української культури.

Напередодні свята були проведені попередні заняття, бесіди, ігри в групах. Діти дізнались, що постать Святого Миколая пов’язана не просто із святкуванням чи подарунками, вона вчить тому, що кожна людина отримує винагороду за добрі вчинки

Тематична розвага «Подарунок Святого Миколая» це симбіоз нових навичок та емоцій. Молодші вихованці продемонстрували яскраві руханки, інсценівки. Старші вихованці виконали складні, дворівневі хореографічні номери з атрибутами, які розробили власноруч. Особливою родзинкою свята стали казкові герої, що виконали фахівці Центру: Добруля, янголи, Казкарка. Багато ігор колекційної направленості, смачні подарунки та підтримка гостей справили незабутнє враження на вихованців Центру.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: