• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Київському терцентрі відбувся концерт тріо клубу активного довголіття«Ще не вечір»

У Київському терцентрі відбувся концерт тріо клубу активного довголіття«Ще не вечір»

Концерт підопічних відділення денного перебування Київського територіального центру на базі Клубу активного довголіття «Які наші роки» – тріо «Ще не вечір»

Шостого грудня у концертному залі Обласного організаційно методичного центру культури і мистецтва відбувся концерт підопічних територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова – тріо «Іще не вечір».

Колектив тріо «Ще не вечір» був створений у березні 2021 року, на базі Клубу активного довголіття «Які наші роки» за допомогою фахівців відділення денного перебування територіального центру. Мета творчого колективу – через пісні і вірші донести до людей поважного віку, що саме зараз і є час жити повноцінним життям, бо дійсно ж – ЩЕ НЕ ВЕЧІР!

Керівник тріо – Олена Костюк є членом літературної студії «Нива», «Кастальский ключ» і «Literra». Відзначена подяками, нагородами, її вірші друкуються в альманахах «Харківський міст» та періодиці «Трибуна».

Олена Костюк вільно володіє музичними інструментами – гітарою та балалайкою, авторка пісень і книжок «Мудра порада» та «Веселі загадки».

Солісти тріо: – Діна Мамедова та Оксана Батуркіна.

Діна Мамедова – є членом Національної спілки письменників України,  літературної студії «Суголосся», «Нива», «Апостроф», «Literra», літературного об’єднання «Слобожанщина» та клубу авторської пісні ім. Ю. Візбора. Має дві збірки віршів – «Що час не стер…» та «Розмова з душею».

Оксана Батуркіна – гітаристка, співачка. Співає у хорі «Дружба».

У виконанні колективу прозвучали авторська музика, вірші та пісні надиктовані життям, коли задіті усі струни душі. Там щастя і горе, там сльози і сміх, надія і віра на краще.  Почався концерт з прем’єрної пісні  « Ще не вечір».

Колектив тріо «Іще не вечір» висловлює подяку керівництву територіального центру, інструктору із трудової адаптації територіального центру Данилевич Світлані Казимирівні за організаційну підтримку, та  КЗ “Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва» за гостинність та допомогу у проведенні заходу.

 

Like this:

%d bloggers like this: